Jdi na obsah Jdi na menu
 


             The Sims 2:Pets

Vytvřte vašim simům perfektní domácí mazlíčky. Trénujte je, hrajte si snimi a zamilujete si je! Vyberte si ze spousty plemen psů a mnoha druhů koček. Nebo si jednoduše vytvořte svého unikátního mazlíčka. Vaši simové budou moci své mazlíčky učit novým trikům, vzít je na procházku do parku nebo jim budou moci koupit hračky, pelíšky a mnoho dalšího. Ale pozor, mazlíčci mají nepředvídatelné myšlenky !


1

Simové mají domácí mazlíčky !

Osvoj si psy, kočky, morčata nebo papoušky a hraj si snimi. Trénuj své domácí mazlíčky a uč je novým trikům. Mazlíčci mají dokonce své vlastní osobnost -jsou hcytří, přátelští, komičtí či rozjaření.2

Vytvoř si své mazlíčky

Vyber si z více než 22 plemen psů, zahrnující například retrívry, bígli, mopsy a schnoodly, a z 15 druhů koček mezi nimiž jsou siamská a mainská mývalí kočka a mnoho dalších. Také můžeš využít své fantazie k vytvoření vlastních druhů- a to úprava vzhledových rysů jakými jsou třeba tvar těla, barva, srst, čumák a uši. Přítomnost genetických informací v krvi vašich mazlíčků umožní vznik zcela nových plemen.


3

Sedni, lehni, převal se !

Simové mohou povzbuzovat nebo ukázňovat své mazlíčky, ale trénování je může vyvést z míry, dokonce budou dělat mrtvé, aby se tréninku vyhnuli. Neukáznění mazlíčci by mohli vykopat díru na trávníku, podrápat pohovku, převrhnout koš s odpadky nebo jiným způsoben mřekvapit svého majitele, ale simové mohou správným tréninkem změnit chování mazlíčků !


4

I mazlíčci mají kariéru

Nyní již nebudou vydělávat pouze vaši simové! Vytrénovaní mazlíčci budou moci také vydělávat a žít jednou ze tří karoér - show business, bezpečnost a služby. Každé povolání jim nabídne pět pracovních úrovní.5

Přátelé pro životní styl

Mazlíčci se stanou plnohodnotnými členy vaší rodiny a budou spolu prožívat zajímavé momenty-děti hrající si se štěňátky, teenager využívající půvabu svého zvířatka pro získání pozornosti, dospělí sledují televizi společně s kočkami nebo starší simové užívající si slunný de v parku se svým psím společníkem.


2

Pochlub se svými mazlíčky

Sdílej své oblíbené mazlíčky s ostatními hráči Sims 2: Pets prostřednictvím systému pro sdílení Sims 2 obsahu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář